दशैँको शुभकामना सहित बाल गायिका दिप्सी भट्टको “दशैँ मनाउने हो” बोलको गीत बजारमा (भिडियो सहित)

0
125

हिन्दुहरुको महान पर्व बडा दशैँलाइ लक्षित गरेर बाल गायिका दिप्सी भट्टले “दशैँ मनाउने हो” बोलको बाल गीत बजारमा ल्याएकी छिन् । गीतमा गायिका दिप्सी भट्ट र प्रिन्स सिलवालको स्वर रहेको छ । दिप्सी भट्ट र प्रिन्स सिलवालको अभिनय रहेको उक्त गीतमा शब्द संगीत रमेश पाठकको रहेको छ भने गीतको एरेन्ज नरेन्द्र वियोगीले गरेका छन् ।

दिप्सी भट्ट चर्चित क्यामेरम्यान तथा सम्पादक दिपेन्द्र भट्टका सुपुत्री हुन । गायिका दिप्सीले करिब 3/4 बर्षको उमेरदेखी नै संगीत क्षेत्रमा अत्यन्तै रचि राखेको पाईन्छ उनले नेपाली गीत मात्रै नभएर तामाङ म्हेन्दोमाया गीत र अन्य प्याटर्नका गीतहरु पनि गाउदै आएकी छिन् । उनले मौका मिले हरेक किसिमको गीत गाउन सक्ने बताउछिन् । ९ बर्षीय दिप्सी भट्ट अपि स्कुलमा कक्षा ४ मा अध्ययनरत रहेकी छिन ।

उनि गायनको साथ साथै नृत्यमा समेत पोख्त रहेकी छिन । उक्त गीतमा बुद्ध लामाको निर्देशन, दिपेन्द्र भट्टको छायांकन तथा सम्पादन रहेको छ । गरेका हुन्। भने पिक स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको थियो ।गीतको म्यूजिक भिडियो शुक्रबार सार्बजनिक गरिएको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here